#1 2011-08-28 09:33:29

Tommyx

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 52
Punktów :   

Poznajmy się :)


Na imię mam Tomek Lubie muzykę Rock. Interesuje się Fotografią, Muzyką i Tańcem.


___________________________________________________________________________________
http://data.whicdn.com/images/12231461/tumblr_lonv8qMZgR1qamyq8o1_500_large.gif?1311215177
_____________________
I'm on my way..

Offline

 

#2 2011-08-28 20:01:03

 gagajackson

Moderator

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: Poznajmy się :)

Cześć jestem Ania! Mam 15 lat i interesuję się Muzyką (POP, R&B, Niekiedy Rock),Poezją (Najbardziej zafascynowana jestem Mickiewiczem i Szymborską), rysunkiem ( moją inspiracją jest Victoria Frances )a także religią, modą  oraz życiem gwiazd. Moimi autorytetami w życiu są: Madox, Michał Szpak, Lady GaGa i Michael Jackson. Fascynuje mnie Gothic, który jest bardzo widoczny w moich pracach.... a inspiracji do Tworzenia Sztuki szukam w pięknych miejscach jak Venecja, Paryż, nasz Wrocław (pozdrowienie dla Justyny) Tokyo, czy nawet Nowy York. W ludziach cenię szczerość, otwartość dla innych osób, uprzejmość, oryginalność. W ludziach wkurza mnie poczucie wyższości, zarozumiałość, udawanie kogoś, kim się nie jest, ślepota! Osoby bliskie memu sercu mogę wymienić na palcach moich dłoni! Nie każdy lubi mnie za to kim jestem, ale nie będę się zmieniać, by polubili mnie za to, kim nie Jestem! Jeżeli Im coś nie pasuje - niech Oni się zmienią!!! Chronię i popieram kulturę Gejów, Lesbijek, Hetero, Wariatów i EMO. XD. To czym chciałabym zająć się w życiu to coś z kamerami i sławami... mam nadzieję iż mi się powiedzie i mocno w to wierzę!  A wiara jest najważniejsza Pozdrawiam Fanów Marcina!!!!!

Offline

 

#3 2011-08-29 00:09:32

 Pat

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 5
Punktów :   

Re: Poznajmy się :)

I tak się wszyscy znamy, ale ok.... Patrycja, piszę, trochę rysuję, wciąż się uczę. Największą mą muzyczną miłością jest zespół Placebo. Ogólnie preferencje muzyczne mam zróżnicowane... Trochę fotografuję. Interesuję się parapsychologią, psychologią, poezją, okultyzmem, zjawiskami nadprzyrodzonymi, teoriami fizyki kwantowej, OOBE, LD. Pozdrawiam cieplutko

Offline

 

#4 2011-08-29 09:10:36

Messrox

Grafik

Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 13
Punktów :   

Re: Poznajmy się :)

Póki co wszyscy się znamy, ale może niedługo będzie nas o wiele więcej i nie będzie to już takie oczywiste, co kto lubi. Ja tam nie wiedziałam, że Patrycja interesuje się okultyzmem, a Ania poezją... (; Każdy taki post wprowadza nas w trochę informacji na temat użytkownika. Bawcie się dobrze na forum!

Offline

 

#5 2011-09-11 00:09:38

illusion

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-10
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poznajmy się :)

dobry wieczór...
jestem illusion, ubóstwiam wszystko co dziwne i nietuzinkowe... lubię dobrą muzykę; między innymi Madonna, Björk, Grace Jones, Madox, Crystal Castles, Marilyn Manson, How to Dress Well, David Bowie, Queen, Massive Attack i tam takie...inne, różne, dziwne też.
lubię czytać książki, pisać wiersze, piosenki. stare filmy też. albo inne, krótkometrażówki davida lyncha na przykład, bo surrealizm, a to również bardzo lubię.

istnieje również całe mnóstwo innych, które wielbię, ale o tym to może innym razem...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.agh1rokis.pun.pl www.kungfu-panda.pun.pl www.simpsons.pun.pl www.androidmaniak.pun.pl www.ze.pun.pl